New collection

 • O NAS

  Jesteśmy polską firmą, która od 25 lat sukces swój opiera na wysokiej jakości produktów, gdyż niewątpliwie ona liczy się najbardziej na obecnym rynku galanteryjnym.

  Specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości wyrobów wykonanych z najlepszych gatunkowo skór, oferując szerokie spectrum toreb na ramię, plecaków, teczek i torebek.

  ZOBACZ WIĘCEJ
 • ZAKŁAD PRODUKCYJNY

  ZAKŁAD PRODUKCYJNY

  Dysponujemy nowoczesnym zakładem produkcyjnym wyposażonym w najnowsze technologie oraz specjalistyczne oprogramowanie, co umożliwia nam wytwarzanie asortymentu przeznaczonego dla wymagających klientów.

 • OFERTA DLA FIRM

  OFERTA DLA FIRM

  Wykonujemy zlecenia produkcyjne z logo klienta dla firm oraz instytucji publicznych. W ofercie posiadamy szeroką gamę wyrobów: torby na ramię, teczki, lekarskie torby biglowe, torebki damskie, plecaki. Produkty wykonujemy z różnorodnych skór i materiałów. Gwarantujemy kompleksową obsługę, fachowe doradztwo oraz szybką realizację zamówienia. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

 • MARKA DAAG

  MARKA DAAG

  Większość naszej oferty produktowej kierujemy do odbiorców w Europie Zachodniej, gdzie jesteśmy obecni od ponad dwudziestu lat. Pozwala to na świeże spojrzenie podczas kreowania naszego produktu również na rynku krajowym, gdzie z myślą o kliencie europejskim wyroby sygnowane są marką DAAG.

KONTAKT