PRODUCENT GALANTERII SKÓRZANEJ

 • 25 LAT DOŚWIADCZENIA

  Ponad ćwierć wieku naznaczone doświadczeniem. Jesteśmy polskim producentem galanterii skórzanej. Nasz początek miał miejsce w 1993 roku, ale tak naprawdę wydarzył się, gdy nasze poczucie estetyki spotkało się z motywacją i energią.

  Ambicja to nasz Elan Vitale. Determinowała ona cele, na końcu których nigdy nie znajdował się zysk, ale czynienie otaczającej nas rzeczywistości piękniejszą i dawanie możliwości wyrażania swojego stylu przez każdego z klientów.

 • NOWOCZESNA FABRYKA

  Wszystkie nasze skórzane produkty powstają w nowoczesnej fabryce wyposażonej w najlepsze technologie i specjalistyczne oprogramowanie, które pozwala nam sprostać wysokim oczekiwaniom naszych najbardziej wymagających klientów.

  Nasz nowoczesny zakład produkcyjny została zbudowany w 2015 roku. Na powierzchni 3600 m2 znajduje się hala produkcyjna, magazyny, studio projektowe oraz przestrzeń biurowa.

 • PRODUCENT GALANTERII SKÓRZANEJ

  Jesteśmy producentem torebek damskich, toreb męskich, teczek, portfeli, pasków, plecaków oraz drobnych akcesoriów wykonanych zarówno z wysokiej jakościowo skóry naturalnej oraz innych materiałów wysokogatunkowych. Jesteśmy gotowi na współpracę spersonalizowaną w ramach instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw . Przyjmujemy zamówienia z własnymi znakami towarowymi klientów, dla firm i instytucji publicznych.

  Gwarantujemy kompleksową obsługę, fachową wiedzę i dopasowaną do potrzeb klienta realizację zamówienia.

  - Doradztwo projektanta

  - Szybka realizacja

  - Radość z posiadania

KONTAKT

Ledrin Sp. z o.o.